Ovo im je prvo zasjedanje na vrh Billboarda u karijeri.

Ghost prvi put zauzima prvo mjesto na Billboard 200 ljestvici prodavanosti albuma, a novi studijski album švedskog hard rock benda “Skeletá” debitira na vrhu ljestvice s 86 000 prodanih primjeraka albuma u Sjedinjenim Državama u tjednu koji je završio 1. svibnja, prema Luminateu. Od početne zarade albuma, 89% je ostvareno tradicionalnom prodajom albuma, što je potaknuto velikom prodajom vinila.
“Skeletá” je deveti album grupe koji se našao na Billboard 200 ljestvici. Bend se prvi put našao na toj listi 2013. godine sa svojim drugim albumom, “Infestissumam”, koji je ujedno bio i prvi album benda koji se našao među 40 najprodavanijih, dosegnuvši 28. mjesto. “Skeletá” je za Ghost osmi album među 40 i peti među 10 najprodavanijih. Bend se prethodno popeo na 2. mjesto sa svojim posljednjim studijskim albumom “Impera” iz 2022. godine.
“Skeletá” je jedini album koji je debitirao ovaj tjedan, a da se našao među prvih 10 ove Billboard 200 ljestvice. Naslovi od 2. do 7. mjesta su bivši brojevi 1.; SZA sa “SOS” pada na drugo mjesto (52 000 zarađenih ekvivalentnih albumskih jedinica; pad od 1%), Kendrick Lamar s “GNX” pada na treće mjesto (48 000; pad od 5%), Morgan Wallen je s “One Thing at a Time” na četvrtom mjestu (46 000; pad od 4%), Sabrina Carpenter sa “Short n’ Sweet” sad je peta (44 000; pad od 8%), PARTYNEXTDOOR i Drake sa “$ome $exy $ongs 4 U” su šesti (43 000; pad od 6%), dok je sedmi Bad Bunnyjev “Debí Tirar Más Fotos” (38 000; pad od 3%).