
Preach The RIČ najavljuje sve izvođače koji će nastupiti na trećem izdanju ovog festivala, zakazanog 15. i 16. kolovoza na Martinskoj u Šibeniku. Čak 14 imena priključuju se dosad najavljenima koje predvode Edo Maajka i Who See!, Reper iz sobe, Tibor, Noti Limun, Rić, Hopo, Bars, Darija, Re:tro flava, Lil Bear, Rejo, Dvaizdvica, Mrzle & Čonda, Slavonio & Ščak, uz Bepa Bagulina i Green Hill, čine cijelu postavu izvođača ovog hip hop festivala koji je oduševio Šibenik i okolicu.
Ukupno 18 izvođača u dva dana hip hopa na Martinskoj, garantiraju dobru zabavu, mnogo rime, plesa, ali i dodatnih sadržaja – poput sada već rezidencijalnog barber shopa za koji je zaslužan Medo Mijagi. Na festivalu će biti postavljena i izložba Kac K.C.P., prvi put predstavljena izvan Zagreba. DJ dio večeri, nakon izvedbi uživo, i ove će nas godine rasplesati i zabaviti pod okriljem borova i zvjezdanog neba na poluotoku nasuprot Šibenika.
Festivalske ulaznice dostupne su u pretprodaji po cijeni od 55 eura, a jednodnevne po 30 eura. Kupnjom festivalske ulaznice, svi posjetitelji dobivaju i mogućnost besplatnog kampiranja na Martinskoj..
Ulaznice su dostupne putem svih prodajnih mjesta, online i fizičkih sustava Stereoticket, Entrio i Core event.