10. Seasplash – raspored izvođača po danima i pozornicama

Usijava se atmosfera oko 10. Seasplash festivala koji se održava idući tjedan od 19. do 23.07. na magičnoj lokaciji tvrđave Punta Christo u Štinjanu kraj Pule

10. Seasplash

Sve je spremno za 10. rođendan Seasplasha i još jedan festival pozitivnih vibracija, te vam donosimo raspored izvođača po danima i pozornicama:

Četvrtak/Thursday, 19.07.
Livesplash stage (21-03h):
RUTS D.C. (uk), BAMWISE (hr), GOLEM (hr/slo), I-TAL JAM BAND (hr)
Soundsplash stage (22-06h):
DJ MADD (hu/uk), DJ DIAZ (a), 207 (hr), L JAY (hr) Dubsplash stage (22-06h): SHALAMANDA HI FI (a), BUTCHAA MESSENJAH (srb), ZU_BAM (hr), intro & outro DIGITRON (hr)
Electrosplash stage (23-06h):
LABOSH (hr), TIKACH & SNAP (hr), DJ NJAX (hr)
Beachsplash stage (12-22h):
DUBai (hr), SLAVONIJA VIBEZ SYNDICATE (hr), BALDHEAD DREAD (hr), BRADA SELECTA (hr)

Petak/Friday, 20.07.
Livesplash stage (21-04h):
JOKE (f), PAPRIKA KORPS (pl), BRAIN HOLIDAYS (hr), IRIE FM (srb), CIRKUS (hr)
Soundsplash stage (22-06h):
GENERAL WOO (hr), KINGSTON SOUND (hr), KING SHANGO SOUND (hr), ĐnB (hr)
Dubsplash stage (22-06h):
O.B.F. SOUND SYSTEM (f), DIGITRON (hr) intro & full set, ROOTS DAUGHTERS (hr/slo)
Electrosplash stage (23-06h):
ZMAYO (hr), JAN BECELE (hr), LEEKS (hr), MAYA (hr)
Beachsplash stage (12-22h):
RUTS D.C. HI FI (uk), DJ MADD (hu/uk), DJ DIAZ (a), LABOSH (hr)

Subota/Saturday, 21.07.
Livesplash stage (21-04h):
DREADZONE (uk), ST!llness (hr), RAGANA (pl), DUBZILLA (slo), DISCO’N’ACTION (hr)
Soundsplash stage (21-06h):
VIBRONICS (uk), BASS CULTURE SOUND SYSTEM (hr), DUBBLE (hr), SISTA (slo), BASS MATTERS (hr)
Dubsplash stage (22-06h):
JAH FREE (uk), HOMEGROWN SOUND/ONE WOMAN ARMY IN DUB (hr), DIGITRON (hr) intro & guests mash up
Electrosplash stage (23-06h):
OM UNIT (uk), KRUNCH IT! (Freeverse & Sunneh/slo), COOKIE (slo)
Beachsplash stage (12-22h):
DUB LAB (slo), MARMELADA (Zmayo & Wrx/hr), SHOSHANA (slo), FAROUT CREW (hr)

Nedjelja/Sunday, 22.07.
Soundsplash stage (21-06h):
RUTS D.C. HI FI (uk), TRICKY D (hr/d), RAHMANEE (srb), FILIP MOTOVUNSKI (hr), SHECO (hr)
Electrosplash stage (23-06h):
LINA&SLAVEN (hr), BAKKA (hr), NOISEA (hr)
Beachsplash stage (12-22h):
STEVE VIBRONICS DJ set (uk), JAHSTICE SOUND (hr), JAH BILLAH (hr), BANANA ZVUK (hr)

Zadnje od Vijesti

Idi na Vrh
X